Služby

Druhy modeláže nehtů

Nejznámější a nejpoužívanější je gelováakrylová a akrygelová technologie prodlužování nehtů. Modeláž se může provádět buď na nehtové tipy nebo pomocí šablon, případně na samotné vlastní nehty. Výsledkem jsou pevné a přirozeně vypadající nehty.

Pracuji s materiály značky: Indigo Nails, Magnetic, Platinum, Crystal nails, Kodi, E.mi, EBD, CND atd.

Nabízím tyto techniky

NOVINKA – IBX systém – revoluční použití této  techniky – aplikace na poškozený nehet – využitelnost pro lak, gel, acryl, ale převážně pro přírodní nehty, po sundání nehtové modeláže.

cena 280,-Kč

 1. Gelová modeláž

  klasická modeláž gelem, vytvrzená v lampě, možnost zhotovení francie, používám kamuflážní gel k zakrytí přechodu volného nehtu u francie a nabízím standartní a převážně nadstandartní zdobení viz. vzorníky fotogalerie. Vše na přání klientek.

 2. Gelové nehty Technika Brisa Lite – smoothing, sculpting – značky CND

  Vhodné pro

  Přirozenost nehtů, na poškozené a polámané nehty. Aplikuje se na přírodní nehet. Možnost nehty buď zpevnit nebo prodloužit. Technika je gelová, vytvrzená v UV lampě. Materiál je velmi pružný, hladký. Vhodné pro velmi krátké nehty. Nabízím velký výběr barev.

  Smoothing gel – pro přírodní nehty

  Gel se nanáší ve velmi tenké vrstvě na přírodní nehty. Nehty se doplňují po odstranění starého materiálu, nehet se nepiluje, ale odstraňuje speciální tekutinou v časovém rozmezí cca 20min. Velmi šetrné pro nehty. Klientka má nehty zhotoveny cca 1hodinu.

  Sculpting gel – pro přírodní nehty

  Gel se modeluje na přírodní nehty, dá se i přes šablonu prodloužit. Materiál je velmi pružný. Při odstranění se používá speciální tekutina, nehet se nepiluje. Nepoužívá se bruska. Taktéž velmi šetrná metoda pro přírodní nehty. Nehty mají přirozený vzhled. Časové rozmezí modeláže cca 1hod. Obě techniky Smoothing i Sculpting možno kombinovat s technikou Shellac.

 3. Technika CND Shellac – velký výběr jemných barev a odstínů.

  Vhodná pro

  Přirozené nehty, snadná aplikace ve velmi tenké vrstvě. Velký výběr barev a odstínů. Možnost kombinovat s technikou Brisa Lite.

  Gelové napořád?

  Umělé nehty se musí po první modeláži doplňovat. Častost doplnění je u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu vašeho nehtu, ale je to zhruba co 3-4 týdny. Po první modeláži mohou vaše nehty růst rychleji – při modeláži dochází zároveň k masáži prstů, což růst podporuje.

 4. Akrylové nehty

  Výhodou akrylových nehtů je, že rychle tvrzené nehty jsou pevnější. Naopak nevýhoda je, během práce budete cítit nepříjemný silný zápach a jsou možné i alergické reakce (nedivte se, že manikérka použije roušku). V dnešní době jsou ale materiály čím dál šetrnější k našemu zdraví a již existují i akryly bez zápachu a bezprašnou technologií. Akryl je možno vytvrdit UV lampou nebo bez. Akryl se nehodí pro slabé a měkké nehty, ale naopak je vhodný na okousané nehty. V saloně nabízím pouze akrylovou techniku bez UV lampy, v závěru se nanáší lesk, vytvrzený v lampě. Výhodou je lehčí tvarovatelnost nehtů, variabilita tvarů-velice vhodný pro pinčování nehtů, extrémní tvary. Možnost výběru kamuflážních acrylů na zakrytí přechodu mezi volným okrajem nehtu.